Sklep dla mamy i dziecka | Mamytaty.pl

Majtki poporodowe

Majtki poporodowe dla kobiety w połogu.

Możesz używać zwykłych bawełnianych fig, jednak w okresie połogu będzie trudniej utrzymać higienę osobistą i nieraz dojdzie do zabrudzenia czy nawet zniszczenia bielizny. Warto przemyśleć opcję specjalnych majtek poporodowych, których nie szkoda będzie zniszczyć, a dodatkowo są one zaprojektowane, aby przyspieszać procesy gojenia krocza i nie ograniczać dostępu powietrza do skóry, aby uniknąć odparzeń.

Majtki poporodowe do użytku z podkładami poporodowymi.

Kupując majtki poporodowe zaopatrz się w podkłady poporodowe lub cały zestaw wyprawkowy. Podkłady poporodowe będą do użytku z majtkami poporodowymi. Za pomocą paska klejącego przytwierdzisz podkład do bielizny.

Jakie majtki poporodowe do wyprawki dla mamy?

Jeśli chodzi o rodzaje majtek do porodu, to możesz wybrać czy mają to być majteczki jednorazowe czy wielorazowe. Jednorazowe są wygodne w użyciu, jednak będziesz potrzebowała większą ich ilość. Do szpitala zalecamy przynajmniej paczkę 7 sztuk jednorazowych majtek higienicznych. Możesz też wybrać majtki higieniczne wielorazowe, z przewiewnej siateczki. Tutaj wystarczy 4-5 par majtek, które po każdym użyciu łatwo wypierzesz. Majtki wielorazowe mogą być w rożnych krojach. Najbardziej popularne są majtki typu figi oraz bardziej zabudowane majtki z wysokim stanem i krótką nogawką - dla jeszcze lepszego podtrzymania podkładu poporodowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl