Sklep dla mamy i dziecka | Mamytaty.pl

Ubranka

Komin tuba szalik dziecięcy  0-7lat LIS Komin tuba szalik dziecięcy 0-7lat LIS
Producent: Mamytaty
Cena: 17,59 zł 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Komin tuba szalik dziecięcy 0-4 lata DINO Komin tuba szalik dziecięcy 0-4 lata DINO
Producent: Mamytaty
Cena: 17,59 zł 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Komin tuba szalik dziecięcy 0-4 lata TRAKTORY Komin tuba szalik dziecięcy 0-4 lata TRAKTORY
Producent: Mamytaty
Cena: 17,59 zł 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Komin tuba szalik dziecięcy 0-7lat HERO Komin tuba szalik dziecięcy 0-7lat HERO
Producent: Mamytaty
Cena: 17,59 zł 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Komin tuba szalik dziecięcy 0-7lat KOMIKS Komin tuba szalik dziecięcy 0-7lat KOMIKS
Producent: Mamytaty
Cena: 17,59 zł 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Ubranka dla niemowląt

Odzież niemowlęca i dla małych dzieci stanowi aktualnie odrębną gałąź przemysłu. Nawet markowa odzież występuje w najmniejszych niemowlęcych rozmiarach. Już noworodek może być modny :-)

Jednak standardowo ważne jest, aby ubranka dla niemowląt, które wybieramy były wygodne i miłe w dotyku. W naszej ofercie przedstawiamy ubranka dla najmłodszych uszyte przez polskich producentów, dla dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia. Są wykonane głównie z bawełny, w krojach ułatwiających przewijanie i zmianę po kąpieli itp.

Ubranka niemowlęce dla chłopca

Niemowlęta nie wymagają podkreślania płci strojem, także większość ubranek niemowlęcych jest raczej uniwersalna. Możemy ewentualnie posłużyć się wzorem czy kolorem. Ubranka niemowlęce dla chłopca obejmują w zasadzie wszystkie kolory, może poza różowym i fioletowym, choć te też nieraz występują jako dodatki do innych kolorów. Mieszaj i dobieraj wzory i kolory bez ograniczeń.

Ubranka dla dziewczynki

Nieco szersza gama propozycji odnosi się do dziewczynek, gdyż możemy używać większej ilości dodatków typu opaska czy kokarda, albo też stroić małą księżniczkę w sukieneczki. U MamyTaty prezentujemy ofertę opasek dla dziewczynek szytych ręcznie. Piękna ozdoba na każdą głowę.

Odzież niemowlęca

Tradycyjnie w wyprawce odzieży niemowlęcej znajdziemy body i  body kopertowe, półśpiochy, czapeczki oraz skarpetki. Pamiętajmy też o odzieży wierzchniej odpowiedniej do pory roku. Przygotowując się na nadejście potomka warto stworzyć listę wyprawki dla siebie i dziecka, także ta dotyczącą ubioru, w tym odzieży do szpitala i na wyjście.

Wyprawka dla noworodka - jakie ubranka?

Część szpitali nie zaleca przynoszenia odzieży niemowlęcej na poród. Często oddziały noworodkowe są wyposażone w odzież dziecięcą, której używa się po porodzie. Zazwyczaj swoje ubranka przynosi ojciec dziecka w dniu wypisu.

Warto jednak przygotować taką wyprawkę domową, do korzystania po powrocie ze szpitala. Sprawdź naszą propozycję ubranek dla noworodka.

Pamiętaj, że maluszki szybko rosną, nie przygotowuj więc zbyt dużo odzieży w najmniejszym rozmiarze.

Przewidywany rozmiar dziecka można już określić pod koniec ciąży, zasugeruj się tym kompletując ubranka do wyprawki Twojego dziecka.

Jaki rozmiar ma dziecko po urodzeniu?

W zależności od kobiety i samego dziecka rozmiary noworodka zazwyczaj wahają się w zakresie 3250 - 3400g wagi, a średnia długość ciała to 52-54cm. Najczęściej nowo narodzone dziecko będzie więc nosiło rozmiar 56 cm. Na start kupujmy więc ubranka w rozmiarze 56 i 62. Jeszcze mniejszym jest rozmiar 50, który odnosi się do wcześniaków, jednak nie warto kupować zbyt wielu ubranek w tym rozmiarze, gdyż już po kilku dniach mogą się okazać za małe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl