Sklep dla mamy i dziecka | Mamytaty.pl

Wyprawka poporodowa ZESTAW

Zestaw wyprawki poporodowej, co zawiera.

Wyprawka poporodowa do szpitala powinna zawierać produkty niezbędne dla mamy i dla dziecka na czas pobytu na oddziale położniczym. Warto przygotować oddzielny zestaw wyprawki dla mamy i oddzielny dla dziecka.

Proponujemy 4 warianty gotowej wyprawki do szpitala z podziałem na wartość i przydatność produktów.

Podstawowa wyprawka dla mamy powinna zawierać komplet niezbędnych produktów do higieny dla mamy. Przykładowa wyprawka skomponowana przez zespół naszego sklepu zawiera tak zwaną bazę wyprawkową. Są tu produkty skierowane do kobiet w połogu czyli podkłady poporodowe, podkłady higieniczne i artykuły do higieny intymnej oraz wkładki laktacyjne. Jest to zestaw niezbędny na czas połogu. Warto zauważyć, że gotowa wyprawka skomponowana przez MamyTaty będzie tańsza niż te same produkty kupowane oddzielnie.

Wyprawka dla mamy i dziecka do szpitala.

Każdy kolejny zestaw wyprawki zawiera więcej produktów dedykowanych mamom po porodzie, a także podstawowe akcesoria do wyprawki niemowlęcej. Wyprawka dla dziecka powinna zawierać przede wszystkim artykuły higieniczne, jak pieluszki jednorazowe, mokre chusteczki i podkłady do przewijania. Resztę potrzebnych przedmiotów można skompletować w dziale dla dziecka, będą to pozostałe produkty do wyprawki domowej noworodka. Do szpitala wystarczy kilka wymienionych w naszych zestawach.

Gotowa lista dla kobiety do porodu.

Zachęcamy do obejrzenia proponowanych zestawów wyprawki poporodowej. Produkty są starannie wyselekcjonowane pod kątem przydatności, na pewno każdy zostanie przez Ciebie wykorzystany :-)

Po gotową szczegółową listę do wyprawki mamy i wyprawki dla niemowlaka wejdź tu: Gotowa lista do wyprawki

 

 

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zakupy.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
 zapis do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium