• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Email: mamyitaty@gmail.com
  Tel: 795970357
  Znajdziesz nas:
  Nasi partnerzy:
  Literki i dekoracje 3D


  Ozdoby i Dekoracje

  Sortuj wg:
  Domyślny
  Filtrowanie produktów
  Literki 3D Litery do malowania - Imię dziecka na ścianę
  Literki 3D Przeznaczone do samodzielnego malowania i ozdabiania. Literki wykonane ze styroduru do samodzielnego ozdobienia ...

  2,50 zł

  Produkt dostępny

  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę
  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę Malowane literki 3d do pokoju dziecięcego ...

  5,99 zł

  Produkt dostępny

  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę klocki Scrabble
  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę klocki Scrabble Malowane litery 3D w ...

  6,90 zł

  Produkt dostępny

  Dekory 3D do malowania - Ozdoby na ścianę
  Dekory 3D Przeznaczone do samodzielnego malowania i ozdabiania. Wykonane ze styroduru do samodzielnego ozdobienia , ...

  1,00 zł

  Produkt dostępny

  Dekory 3D zdobione malowane - Ozdoby na ścianę
  Dekory 3D malowane Do ozdabiania ścian, mebli, drzwi, firan, itp. Wykonane ze styroduru i malowane ...

  2,49 zł

  Produkt dostępny

  GWIAZDKI BROKATOWE 3D ozdoba na ścianę, drzwi x 6sztuk
  GWIAZDKI BROKATOWE 3D ozdoba na ścianę, drzwi x 6 sztuk Gwiazdki brokatowe 3D na ścianę ...

  9,00 zł

  Produkt dostępny

  Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji) Stron:  1 

  Literki na ścianę 3D to oryginalny i kreatywny element dekoracyjny, który rewelacyjnie sprawdza się jako ozdoba każdego dziecięcego pokoju. Bardzo dobrze się prezentuje, jest efektowny, a także wyzwala w dzieciach i nas samych rozwijające twórcze myślenie. Poza literkami dobrym pomysłem jest także wykorzystanie na ścianach pokoju innych ozdób, na przykład gwiazdek brokatowych czy kolorowych motyli, które wymagają samodzielnego przyozdobienia i znacznie uatrakcyjniają każdą przestrzeń. Dekoracje 3D to sprawdzony sposób na kreatywne i ciekawe upiększenie pokoju dziecka.


  Literki na ścianę dla dziecka – wyjątkowy element dekoracyjny

  Największą zaletą literek na ścianę 3D jest to, że pozwalają one na wykorzystanie zdolności i kreatywnego myślenia naszych dzieci. Są przeznaczone do samodzielnego ozdobienia i wykończenia przez nas i nasze pociechy. Dzięki temu nie tylko uatrakcyjniają wybraną przez nas przestrzeń, ale także pozwalają dziecku na stworzenie czegoś własnego, z czego będzie dumne. Patrząc na ścianę z literkami nasze dziecko będzie odczuwało satysfakcję i zadowolenie z własnej pracy, co przełoży się na jego dobre samopoczucie podczas przebywania w tej konkretnej przestrzeni. Własnoręcznie ozdobione litery na ścianę 3D sprawią, że pokój dziecka stanie się znacznie przytulniejszy, a nasze dziecko będzie czuło się w nim swobodnie i komfortowo.


  Litery na ścianę 3D – wiele możliwości aranżacji i gwarantowany sukces w upiększaniu pokoju

  Literki na ścianę dla dziecka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej prezentowały się w każdym pokoju i były w pełni bezpieczne dla naszych dzieci. Ich optymalne rozmiary pozwalają na doskonałe, w pełni odpowiadające nam rozmieszczenie liter w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Litery 3D idealnie nadają się do malowania ich farbami akrylowymi i emulsyjnymi oraz ozdabiania na różne inne kreatywne sposoby. Litery ozdabiać mogą zarówno dzieci, jaki i dorośli. Ich przygotowanie to doskonały sposób na przyjemne i twórcze spędzenie czasu, a jednocześnie uzyskanie efektownej ozdoby, która z pewnością spodoba się całej rodzinie.


  Imię dziecka na ścianie – sposób na dopełnienie aranżacji idealnego pokoju dziecięcego

  Jednym ze sposobów wykorzystania tych oryginalnych elementów dekoracyjnych, jakimi są litery na ścianę 3D, jest ułożenie z nich na ścianie imienia naszego dziecka. Litery 3D zostały zaprojektowane w taki sposób, że nadają się do tego celu wprost idealnie. W każdej, wybranej przez nas czcionce znajdziemy zarówno litery duże (doskonałe na pierwszą literę imienia), jak i litery małe. Wszystkie literki 3D mocowane są do ściany za pomocą taśmy dwustronnej, która jest do nich dołączona. Rozmiary literek są dostosowane do czcionki, dzięki czemu tak pięknie i efektownie się prezentują. Dodatkowym atutem jest łatwość w przygotowaniu i mocowaniu literek, która sprawia, że ich ozdabianie i rozmieszczanie nie będzie wiązało się ze zbędnym stresem i nerwami, lecz ze świetną zabawą, która spodoba się całej rodzinie.