• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Email: mamyitaty@gmail.com
  Tel: 795970357
  Znajdziesz nas:
  Nasi partnerzy:
  Literki i dekoracje 3D


  Pokój dziecięcy

  Sortuj wg:
  Domyślny
  Filtrowanie produktów
  Literki 3D Litery do malowania - Imię dziecka na ścianę
  Literki 3D Przeznaczone do samodzielnego malowania i ozdabiania. Literki wykonane ze styroduru do samodzielnego ozdobienia ...

  2,50 zł

  Produkt dostępny

  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę
  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę Malowane literki 3d do pokoju dziecięcego ...

  5,99 zł

  Produkt dostępny

  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę klocki Scrabble
  Literki 3D Litery malowane - Imię dziecka na ścianę klocki Scrabble Malowane litery 3D w ...

  6,90 zł

  Produkt dostępny

  Dekory 3D do malowania - Ozdoby na ścianę
  Dekory 3D Przeznaczone do samodzielnego malowania i ozdabiania. Wykonane ze styroduru do samodzielnego ozdobienia , ...

  1,00 zł

  Produkt dostępny

  Dekory 3D zdobione malowane - Ozdoby na ścianę
  Dekory 3D malowane Do ozdabiania ścian, mebli, drzwi, firan, itp. Wykonane ze styroduru i malowane ...

  2,49 zł

  Produkt dostępny

  Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 

  Każdy rodzic i opiekun małego dziecka chce, aby miało ono swoją wyjątkową przestrzeń w domu. Ciekawe ozdoby do pokoju dziecięcego to doskonały sposób na stworzenie wspaniałej aranżacji pokoju czy kącika malucha. Oferta na oryginalne ozdoby 3D na ścianę obejmuje zarówno produkty do malowania we własnym zakresie, jak i wstępnie pomalowane, gotowe do powieszenia lub dalszego wykończenia. Trwałe literki na ścianę do pokoju dziecięcego pozwolą zindywidualizować przestrzeń dziecka.

   Oryginalne ozdoby do pokoju dziecięcego

   Każde dziecko marzy o swoim własnym, idealnym pokoju. Choć pokój jedynie dla siebie nie zawsze jest możliwy do osiągnięcia, to jednak zawsze maluch ma swoje miejsce do snu czy zabawy. Różnorodne ozdoby 3D na ścianę, sufit, czy meble pomogą w nadaniu tej przestrzeni charakteru. Kolorowe gwiazdki, chmurki, motylki, kwiatki czy serduszka, a może napis z imieniem dziecka? Z całą pewnością umiejętnie dobrane ozdoby do pokoju dziecięcego przyczynią się do pełni radości niejednego malucha. Pomalowane na wybrane kolory z palety dostępnych -  malinowy, turkusowy, jasnoróżowy, liliowy, żółty, zielony czy szary wpasują się świetnie w praktycznie każde wnętrze. Mogą stanowić samodzielną ozdobę lub też uzupełnić na przykład literki na ścianę do pokoju dziecięcego. Kolorowe kompozycje nie tylko cieszą oko, ale również podkreślają indywidualizm dziecka.

    Trwałe i estetyczne ozdoby 3D na ścianę

    Oferowane kształty oraz literki na ścianę do pokoju dziecięcego wykonane są z trwałego materiału - styroduru. Doskonale znosi on różne warunki panujące w otoczeniu. Dzięki swoim właściwościom łatwo da się go pomalować, co pozwala na to, że ozdoby 3D na ścianę mogą mieć oryginalne, żywe kolory. Estetyczne i dokładne wykonanie pozwala na bezpośrednie użycie produktu, bez konieczności dodatkowej obróbki, choć jest ona możliwa. Wszystkie ozdoby do pokoju dziecięcego dostępne w sklepie są gotowe do montażu - posiadają silną taśmę dwustronną, dzięki której przyklejenie do ściany, drzwi czy mebli nie powinno sprawić żadnych trudności. Wystarczy mieć pewność, że powierzchnia jest czysta, sucha i odtłuszczona. Należy pamiętać, że zaleca się ewentualne dodatkowe malowanie czy wykańczanie ozdób przed przyklejeniem ich do ściany.

     Jak wykonać literki na ścianę do pokoju dziecięcego?

     Niektórzy wybierają ozdoby do pokoju dziecięcego wykonywane w pełni własnoręcznie. Jest to jednak zwykle żmudny i czasochłonny proces. Gotowe literki na ścianę do pokoju dziecięcego mają starannie wycięty kształt, są również stosunkowo mocno odporne na odkształcenia czy zniszczenia. Można zamówić je zarówno w wersji pomalowanej, jak i gotowej do malowania czy zdobienia. Dzięki temu wstępnie przygotowane ozdoby 3d na ścianę mogą zyskać niepowtarzalny charakter. Malowanie we wzory farbami akrylowymi, zdobienie dodatkowymi elementami takimi jak brokat, wstążki, farby strukturalne czy inne oryginalne pomysły to tylko kilka z wielu możliwości. Dlatego jeżeli rozważasz wykonanie samodzielne ozdób do pokoju dziecka, rozważ gotowe półprodukty i możliwości.