Oddychające i chłonne podkłady poporodowe to niezbędne materiały higieniczne wyprawki kobiety w ciąży do szpitala do porodu, przydatne w trakcie wczesnego połogu.
Każda kobieta po porodzie chce czuć się komfortowo, czysto i bezpiecznie. Podstawowe środki higieniczne umożliwiające zachowanie ważnej w okresie połogu czystości to między innymi podkłady poporodowe na łóżko oraz stosowane wraz z jednorazową bielizną wkłady chłonne, również określane mianem podkładów. Jak wybrać najlepsze produkty tego typu, kiedy są potrzebne i należy zabrać je ze sobą?


Do wyprawki wybierz najlepsze podkłady poporodowe na łóżko

Kompletowanie koniecznej wyprawki do porodu warto rozpocząć nawet na kilka miesięcy przed przewidywanym terminem. Maleństwo zawsze może się pospieszyć, może też dojść do sytuacji, w której po prostu w ostatnich tygodniach nie będziesz miała siły na zakupy. Wśród artykułów niezbędnych dla dziecka i matki powinny znaleźć się podkłady na łóżko po porodzie. Bez względu na to, czy poród ma się odbyć w szpitalu państwowym, prywatnym, czy nawet w domu te produkty higieniczne z pewnością okażą się niezbędne. Podobnie odpowiednie podkłady poporodowe do używania z bielizną będą najprawdopodobniej niezbędne w pierwszych dniach zamiast podpasek czy zabronionych w tym czasie tamponów.

Dobre podkłady poporodowe na łóżko wykonane są z delikatnych i oddychających materiałów. Wierzchnia warstwa jest miękka w dotyku i ma za zadanie przepuszczać odchody poporodowe w głąb podkładu do warstwy chłonnej. Ta warstwa, wykonana z naturalnej celulozy lub specjalnie przygotowanego wkładu żelującego zatrzymuje wszystkie substancje, zapewniając komfort użytkowania. Podkłady należy wymieniać regularnie by zapewnić pełnię higieny. W wyprawce warto mieć przynajmniej jedno opakowanie, a w domu kolejne. W razie potrzeby zawsze ktoś może dowieźć zapasy do szpitala.


Poczuj się komfortowo i wybierz podkłady poporodowe Bella

Proste materiały higieniczne, jakimi są podkłady poporodowe na łóżko czy do bielizny dostarcza kilku producentów. Sprawdzone podkłady poporodowe Bella to produkt dostępny na rynku od wielu lat. Są naturalne, wykonane z włókniny i celulozy. Optymalny kształt i rozmiar zapewnia komfort użytkowania. Duża chłonność sprawdzi się w kluczowych kilku pierwszych dobach po porodzie. Pamiętaj, że bez względu na to, czy rodzisz naturalnie czy czeka Cię cesarskie cięcie, podkłady poporodowe będą potrzebne.


Dlaczego warto stosować podkłady na łóżko po porodzie?

Dobre podkłady na łóżko po porodzie pozwalają na zachowanie pełnej higieny. Uniemożliwiają zabrudzenie pościeli, pozwalają czuć się komfortowo nawet w sytuacji, gdy będziesz częściowo unieruchomiona, na przykład po zabiegu. Podkłady rozkładane na łóżko są czasem również wykorzystywane jako jednorazowe podkłady do przewijania dziecka. Dodatkowo podkłady poporodowe Bella dzięki swojej naturalności zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, która jest istotna zwłaszcza po porodzie siłami natury. Umożliwia szybsze gojenie mikrouszkodzeń, ran, czy też szwów na kroczu.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zakupy.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium