Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oddychające i chłonne podkłady poporodowe to niezbędne materiały higieniczne wyprawki kobiety w ciąży do szpitala do porodu, przydatne w trakcie wczesnego połogu.
Każda kobieta po porodzie chce czuć się komfortowo, czysto i bezpiecznie. Podstawowe środki higieniczne umożliwiające zachowanie ważnej w okresie połogu czystości to między innymi podkłady poporodowe na łóżko oraz stosowane wraz z jednorazową bielizną wkłady chłonne, również określane mianem podkładów. Jak wybrać najlepsze produkty tego typu, kiedy są potrzebne i należy zabrać je ze sobą?


Najlepsze podkłady poporodowe dla mam

Kompletowanie koniecznej wyprawki do porodu warto rozpocząć nawet na kilka miesięcy przed przewidywanym terminem. Maleństwo zawsze może się pospieszyć, może też dojść do sytuacji, w której po prostu w ostatnich tygodniach nie będziesz miała siły na zakupy. Wśród artykułów niezbędnych dla dziecka i matki powinny znaleźć się podkłady na łóżko po porodzie. Bez względu na to, czy poród ma się odbyć w szpitalu państwowym, prywatnym, czy nawet w domu te produkty higieniczne z pewnością okażą się niezbędne. Podobnie odpowiednie podkłady poporodowe do używania z bielizną będą najprawdopodobniej niezbędne w pierwszych dniach zamiast podpasek czy zabronionych w tym czasie tamponów.

Dobre podkłady poporodowe wykonane są z delikatnych i oddychających materiałów. Wierzchnia warstwa jest miękka w dotyku, w głębi podkładu jest warstwa chłonna. Ta warstwa, wykonana z naturalnej celulozy lub specjalnie przygotowanego wkładu żelującego zatrzymuje wszystkie substancje, zapewniając komfort użytkowania. Podkłady poporodowe należy wymieniać regularnie by zapewnić pełnię higieny. Sprawdź również wkładki laktacyjne!!


Poczuj się komfortowo - podkłady poporodowe w torbie do szpitala

Proste materiały higieniczne, jakimi są podkłady poporodowe na łóżko czy do bielizny dostarcza kilku producentów. Sprawdzone podkłady poporodowe Bella to produkt dostępny na rynku od wielu lat. Są naturalne, wykonane z włókniny i celulozy. Optymalny kształt i rozmiar zapewnia komfort użytkowania. Duża chłonność sprawdzi się w kluczowych kilku pierwszych dobach po porodzie. Pamiętaj, że bez względu na to, czy rodzisz naturalnie czy czeka Cię cesarskie cięcie, podkłady poporodowe będą potrzebne. Rozmiar podkładu jest większy niż podpaski, dzięki czemu ochrona przed zabrudzeniem jest pewniejsza. Bella Mamma to jednorazowe podkłady poporodowe polecane w okresie połogu. Świetnie sprawdzą się również po zabiegach ginekologicznych.


Podkłady higieniczne poporodowe

Podkłady higieniczne poporodowe pomagają kobietom utrzymać higienę w okresie połogu i po zabiegach ginekologicznych. Są chłonne i przewiewne. Zapewniają szybkie gojenie ran poporodowych, przykleja się je przy pomocy samoprzylepnego paska do siateczkowych majtek poporodowych, które przytrzymują podkład na miejscu. Podkład poporodowy chroni przed przemakaniem i zabrudzeniami.

 

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zakupy.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl