Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy - zwrot towaru.

Kupujący może zwrócić zakupiony towar w ciągu 20 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym, tzn. nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać oryginalne opakowania oraz metki.
W celu zwrócenia towaru należy poinformować sprzedającego a następnie skorzystanie z darmowej dla kupującego opcji szybkich zwrotów paczkomatem.  
Zwrot gotówki za zwracany towar nastąpi do 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej - z reguły jest to kilka dni.


Wymiana towaru.

W przypadku potrzeby wymiany zakupionego towaru na inny, należy odesłać towar jak w przypadku odstąpienia umowy szybkim zwrotem za pośrednictwem paczkomatu. Na stronie: https://szybkiezwroty.pl/ proszę wybrać sklep "MamyTaty" i postępować według wskazówek.
UWAGA: prosimy o wcześniejsze poinformowanie o chęci zwrotu na adres email mamyitaty@gmail.com .

Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zawierać oryginalne opakowanie.
Należy opłacić 11zł za przesyłkę zwrotną z wymienionym towarem na nr konta: Bank Millennium S.A.  22 1160 2202 0000 0002 7086 9125 .
W tytule płatność należy podać informacje umożliwiające identyfikację transakcji.


Reklamacje.

Jeśli otrzymany produkt okaże się wadliwy, bądź inny niż zamawiany należy zgłosić sprzedającemu w celu ustalenia sposobu rozwiązania problemu. W przypadku wadliwego towaru - w celu przyśpieszenie procesu reklamacyjnego należy wysłać zdjęcia wad produktu na email: mamyitaty@gmail.com. Po wstępnej weryfikacji reklamacji - 1 dzień roboczy - poinformujemy o sposobie rozwiązania problemu.
Adres do zwrotu: Rewelka Paweł Pacholec, ul. Warszawska 43 lok4, 15-062 Białystok.

Wszelkie zgłoszenia traktowane są priorytetowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium