• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Email: mamyitaty@gmail.com
  Tel: 795970357
  Znajdziesz nas:
  Nasi partnerzy:
  Literki i dekoracje 3D


  Promocyjny zestaw Wyprawka poporodowa artykuły higieniczne

  Filtrowanie produktów
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  Skompletowanie dobrze dobranej wyprawki poporodowej to duże wyzwanie, zwłaszcza dla mamy, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Warto stawiać wtedy na gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci uniknąć pomyłki lub pominięcia niezbędnych akcesoriów. Powinnaś myśleć także o tym, aby być przygotowaną na każdą ewentualność, gdyż zawsze lepiej mieć pod ręką wszystko, co może, choć nie musi, okazać się potrzebne.


  Jak skompletować wyprawkę do szpitala?

  Kompletując wyprawkę poporodową do szpitala musisz mieć na uwadze zarówno troskę o siebie, jak i o swojego maluszka. Pomyśl o tym, czego będziesz potrzebowała natychmiast po porodzie, a co będzie Ci niezbędne przez kilka pierwszych tygodni w okresie połogu. Weź pod uwagę także naukę karmienia piersią. Początki tej czynności mogą sprawiać trudność, dlatego powinnaś sprawdzić, w jaki sposób możesz ułatwić sobie pierwsze próby karmienia, aby całkowicie się do niego nie zniechęcić.


  Wyprawka poporodowa do szpitala

  W trosce o pełen komfort młodych mam przygotowaliśmy gotowe, w pełni kompletne wyprawki poporodowe, w których znajdziesz wszystko, co może Ci być potrzebne w pierwszych chwilach po przyjściu dziecka na świat oraz przez cały okres rekonwalescencji i nauki karmienia piersią. W naszym zestawie czekają na Ciebie artykuły higieniczne, specjalne kosmetyki i gadżety, dzięki którym złagodzisz ból pierwszych prób karmienia i zadbasz o zapewnienie sobie najwyższej higieny i komfortu. Osłonki na sutki oraz maść z naturalną lanoliną usprawnią gojenie popękanych brodawek, pozwolą skórze oddychać i uchronią Cię przed dyskomfortem, który mógłby wpłynąć negatywnie na Twoją motywację do karmienia niemowlęcia naturalnym pokarmem.


  Wyprawka poporodowa artykuły higieniczne

  Wśród artykułów higienicznych, niezbędnych w poporodowej wyprawce, znalazły się podkłady poporodowe - zarówno grube, gwarantujące maksymalną ochronę, jak i cieńsze, lecz równie chłonne i komfortowe w użytkowaniu. Przygotowaliśmy opakowania, które z pewnością wystarczą Ci na cały pobyt w szpitalu, dlatego nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi zakupami. W wyprawce znajdziesz także bardzo praktyczne, polecane przez lekarzy majtki jednorazowe i wielorazowe z elastycznej siateczki, które znacząco usprawnią proces regeneracji Twojego organizmu i pozwolą Ci zachować pełen komfort. Do zestawu dołączyliśmy również jednorazowe podkłady, na których w bezpieczny i higieniczny sposób przewiniesz swojego maluszka na szpitalnym przewijaku lub na własnym łóżku.
  Przygotowując się do porodu samodzielnie, robisz zakupy na wiele tygodni przed wyznaczoną przez lekarza datą, ale do samego końca nie jesteś pewna, czy w Twojej wyprawce znalazło się wszystko, co może okazać się niezbędne? Postaw na sprawdzone rozwiązania i zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, czego potrzebuje każda młoda mama. W przygotowanym przez nas zestawie znajdziesz wszystkie akcesoria i artykuły higieniczne, dzięki którym maksymalnie ułatwisz sobie pobyt w szpitalu i zadbasz o swój najwyższy komfort.