• Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt
  Email: mamyitaty@gmail.com
  Tel: 795970357
  Znajdziesz nas:
  Nasi partnerzy:
  Literki i dekoracje 3D


  Zwroty i Reklamacje

  Odstąpienie od umowy - zwrot towaru.

  Kupujący może zwrócić zakupiony towar w ciągu 20 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym, tzn. nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać oryginalne opakowania oraz metki.

  Do zwracanej przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu dostępny do pobrania: TUTAJ.

  Koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 
  Zwrot gotówki za zwracany towar nastąpi do 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej - z reguły jest to kilka dni.


  Wymiana towaru.

  W przypadku potrzeby wymiany zakupionego towaru na inny, należy odesłać na własny koszt wymieniany towar wraz z formularzem wymiany dostępnym TUTAJ.
  Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zawierać oryginalne opakowanie.

  Należy dopłacić symboliczne 5zł za przesyłkę zwrotną z wymienionym towarem na nr konta:

  • Bank Millennium S.A.  22 1160 2202 0000 0002 7086 9125


  Reklamacje.

  Jeśli otrzymany produkt okaże się wadliwy, bądź inny niż zamawiany należy odesłać niezgodny towar wraz z formularzem reklamacyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ ,  listem POLECONYM EKONOMICZNYM na własny koszt. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji koszty przesyłki zwrotnej zostaną zwrócone kupującemu na wskazany w formularzu nr konta bankowego a reklamowany towar zostanie wymieniony i odesłany na prawidłowy.
  UWAGA !!  Koszty przesyłki będą zwracane tylko za listy polecone ekonomiczne, sklep MAMYTATY nie zwraca za przesyłki kurierskie oraz paczki.


  Adres do zwrotów:

  Rewelka Paweł Pacholec
  ul. Waryńskiego 26/1B
  15-461 Białystok  Sprzedaż artykułów dla dzieci i niemowląt to nasza oferta, wysokiej jakości artykuły dla niemowląt, w tym wyprawka poporodowa to produkty dostępne w naszym sklepie. Każdy rodzic wie, że wyprawka dla noworodka inaczej wyprawka do szpitala, potrzebna jest przy narodzinach każdego dziecka. W naszym asortymencie kupisz pieluchy tetroweubranka dla niemowląt oraz odzież do karmienia. W atrakcyjnej cenie dostępna jest koszula do karmieniabiustonosz do karmienia oraz dla przyszłych mam szlafrok damski w różnych rozmiarach. Przyjdź, zobacz, kup, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.